ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ

Розрахунки на території України проводяться виключно у національній валюті за курсом Національного банку України щодо іноземних валют на день оплати.
У разі розміщення дітей віком до 5 років (включно) з батьками в одному номері без надання місця, плата за проживання дітей не стягується.
Номери готелю одного типу можуть трохи відрізнятися інтер’єром.
Вартість номеру включає: сніданок, доступ до мережі Інтернет (WiFi), телемовлення, косметичний набір.
Сплачується додатково: страховий внесок за одного громадянина у розмірі 20 (двадцять) гривень за кожну добу проживання та туристичний збір у розмірі:
– для внутрішніх туристів – 26,80 гривень
– для в’їзних туристів – 67,00 гривень

**від мінімальної заробітної плати в Україні

Готель приймає до оплати готівку, кредитні картки

ВИДАТКА З ПРАВИЛ ПРОЖИВАННЯ У ГОТЕЛІ
Час реєстрації та заселення в готель розпочинається з 14:00 поточного дня за місцевим часом.
Час виїзду гостей та розрахункова година – 12:00 поточного дня за місцевим часом.
Заселення до 14:00 є додатковою платною послугою та надається за наявності вільного номерного фонду.
За ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплата провадиться у розмірі 50% від вартості номера за одну розрахункову добу, за наявності вільних номерів у день заїзду.
За проживання в готелі менше доби, оплата провадиться за повну розрахункову добу.
Виїзд після 12:00 є додатковою послугою, що надається за наявності вільних номерів та сплачується у розмірі 50% вартості доби проживання (надання послуг) лише до 20:00, виїзд після 20:00 оплачується як за одну розрахункову добу.
УМОВИ АННУЛЯЦІЇ
Ануляція бронювання без штрафних санкцій – за 24 години до заїзду, якщо інше не передбачено умовами договору чи умовами бронювання за пільговим тарифом. У разі не заїзду стягується штраф у розмірі 100% вартості однієї доби проживання у номері відповідної категорії.

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ
При поселенні до готелю з твариною обов’язковою умовою є наявність ветеринарного паспорта. Допускається розміщення з однією тваринною вагою до 10 кг (виняток становлять собаки-поводири). Інші тварини допускаються до розміщення лише після погодження з адміністрацією готелю. Вартість послуги – 15 EUR/ніч.

ПРО ТУРИСТИЧНИЙ ЗБОР
Платниками туристичного збору не є:

особи, які постійно проживають у Києві, у тому числі на умовах договорів найму;
громадяни України, які прибувають у відрядження (перебування особи у відрядженні підтверджується наказом чи розпорядженням підприємства про направлення працівника у відрядження);
інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи (не більше одного супроводжуючого);
ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
З метою підтвердження правомірності надання пільги податковий агент повинен мати копії відповідних документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії. Особи, які не надали відповідних документів, що засвідчують їхню приналежність до пільгової категорії, є платниками збору.

Статтею 10 Податкового кодексу України визначено, що до місцевих податків та зборів належить, зокрема, туристичний збір.

Статтею 268 Податкового кодексу України визначено, що платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, де діє рішення сільської, міської ради про встановлення збору, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівки). ) із зобов’язанням залишити місце перебування у зазначений термін.

УМОВИ ПОСЕЛЕННЯ ПРИ COVID-19
Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 (зі змінами) «Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання розповсюдженню на території України COVID-19, викликаної корона вірусом SARS-CoV-2», на підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.10.2021 року №42 у Києві встановлено з 00:00 годин 01 листопада 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

У зв’язку з вищевикладеним, Готель «Україна» з 01 листопада 2021 р. запроваджує тимчасові зміни щодо розміщення гостей під час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території міста Києва, а саме, при реєстрації в готелі «Україна» гість має надати один із наступних документів:

▪ міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію COVID-19;
▪ або негативний ПЛР-тест, проведений не більше ніж за 72 години до поселення;
▪ або сертифікат одужання особи від зазначеної хвороби, дія якої підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія».

Тимчасові зміни не поширюються на осіб віком до 18 років.

ЗАБОРОНА ПРО КУРІННЯ
Відповідно до Закону України «Про обмеження місць куріння тютюнових виробів» від 24.05.2012 №4844-VI, забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних цигарок та кальянів у приміщеннях готелів та установах ресторанного господарства (у номерах, коридорах, холі, ресторані) ). За порушення стягується штраф у розмірі 1000 гривень! У разі виявлення факту порушення адміністрація має право виселити гостя без повернення сплачених коштів. Курити дозволяється у спеціально відведеному місці. Кімната для куріння знаходиться на 3-му поверсі №315